Sprzedaż i wysyłka

Sprzedaż roślin realizujemy wysyłkowo (również zagranicznie na terenie UE) oraz na miejscu w szkółce (po umówieniu się telefonicznym). Osobą zainteresowanym zamówieniem większych ilości sadzonek np. na plantacje proponujemy wcześniejszą rezerwację wybranych odmian po podpisaniu umowy. Część odmian, zwłaszcza nowości produkujemy w małych ilościach i wskazane jest ich wcześniejsze zamawianie.

Cennik z zestawieniem aktualnie dostępnych roślin wysyłamy zwrotnie po otrzymaniu od Państwa zapytania na adres: cornus@op.pl

 

O Szkółce Cornus

Szkółka Cornus specjalizuje się w uprawie nietypowych roślin owocowych przystosowanych do klimatu Polski i Środkowej Europy. Jak sama nazwa szkółki wskazuje, głównym gatunkiem roślin w naszej ofercie jest dereń jadalny dostępny w szerokiej palecie odmian. Od lat współpracujemy z Arboretum w Bolestraszycach - gdzie wyhodowano jedne z najlepszych odmian derenia dostępnych na rynku- Szafer, Dublany, Bolestraszycki,  Swietłana. Współpracujemy również z Panią prof Swietłaną Klimienko, hodowcą ukraińskich odmian. Posiadamy jedną z największych kolekcji odmian derenia jadalnego w Polsce i Europie. Posiadamy odmiany polskie, ukraińskie, bułgarskie, austriackie, mołdawskie i inne. Rozmnażamy głównie odmiany wielkoowocowe do uprawy towarowej i amatorskiej. Dostępne mamy również odmiany ozdobne, obradzające również jadalnymi owocami. W naszej ofercie znajdują się sadzonki jednoroczne i dwuletnie w doniczkach. Rośliny te można sadzić przez cały sezon wegetacyjny. W ofercie znajdują się również sadzonki innych nietypowych roślin owocowych w  licznych odmianach.

Zespół

Mariusz Zasępa

Właściciel

Olga Mierzejewska-Zasępa

Właścicielka

Tosia

Security

Kontakt

Szkółka Cornus Mariusz Zasępa

ul. Prosta 123, Łosia Wólka

05-152 Czosnów, Polska

e-mail: cornus@op.pl

Telefon 1: (+48)510 835 150
 Telefon 2: (+48)661 110 561

 

Social Media

Copyright: Cornus.com.pl

Wszystkie zdjęcia prezentowane na niniejszej stronie są moją własnością i zastrzegam sobie wyłączne prawo do ich publikowania i wykorzystywania. Kopiowanie i wykorzystywanie zdjęć bez mojej zgody jest naruszeniem praw autorskich i podlega odpowiedzialności zgodnie z postanowieniami ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.